Instalacje sprężonego powietrza – firma Unigoods w Stargardzie Szczecińskim

Poznaj dystrybutora solidnego sprzętu służącego do wykonywania instalacji sprężonego powietrza.

Firma P.U.H. Unigoods rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim. Już po dwóch latach zostaliśmy przedstawicielem uznanego na rynku włoskiego przedsiębiorstwa Ceccato Aria Compressa S.p.A. Obecnie jest to czołowy producent i dystrybutor elementów instalacji sprężonego powietrza nie tylko na rynku włoskim, ale także europejskim. Dzięki takiej współpracy możemy proponować klientom części zamienne Ceccato, a także profesjonalnie świadczone usługi, na przykład serwisu kompresorów, czy ogólnie serwisu Ceccato. Wieloletnia działalność pozwoliła nam utworzyć kilka punktów partnerskich firmy na terenie całej Polski.

Oferta

Proponujemy przede wszystkim kompresory powietrza na sprzedaż. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się między innymi kompresory śrubowe i kompresory tłokowe, oraz kompresory specjalistyczne, dedykowane do niestandardowych zastosowań — elementy niezbędne do wykonania instalacji sprężonego powietrza. Obecnie firma Ceccato, której ofertę udostępniamy w naszym przedsiębiorstwie, dostarcza przez firmę Unigoods moduły Atlas Copco. Są one powszechnie cenione przez wzgląd na swoją wytrzymałość oraz długi okres niezawodnego działania. Ponadto w naszym asortymencie można  znaleźć armaturę do zbiorników powietrza, osuszacz powietrza do kompresora oraz specjalne filtry do sprężarek jako rozwiązania uzdatniające. Jeżeli planują Państwo instalację sprężonego powietrza, zakupy w naszym sklepie pozwolą skompletować wszystkie niezbędne do tej inwestycji części.

Pozostała część propozycji

Obok oferty sprzedażowej istotnym elementem działalności naszej firmy jest serwis kompresorów (nazywany czasem serwisem sprężarek). Firma Unigoods zapewnia fachową pomoc przez 24h na dobę. Dojeżdżamy do miejsca awarii w przeciągu maksymalnie 48 godzin. Dysponujemy częściami zamiennymi do sprężarek, które są niezbędne do przeprowadzenia najbardziej podstawowych instalacji sprężonego powietrza. Ponadto umożliwiamy naprawę sprężarek śrubowych do 15 dni roboczych od momentu zgłoszenia. Podejmujemy się również remontów urządzeń po długich przebiegach. Usługę realizujemy sprawnie, szanując czas i pieniądze naszych klientów. Na czas wykonywanych czynności zapewniamy urządzenia zastępcze.

Zapraszamy do współpracy,

Ryszard Kryński i Waldemar Kryński